جراحی زیبایی بینی،پروتز سینه،لیپوماتیک،تزریق ژل و چربی در گیلان

ساعات کار : روزهای فرد ساعت 17 تا 20
  تماس : 09143016191

This is some basic text information about the FAQs page. You can leave it empty if you do not want to display this information. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.

روش نوین حذف چربی لیپوماتیک

 • درروش Lipomatic، سلول های چربی، ابتدا بروش کاملا فیزیکى و نه اشعه و یا حرارت تخریب شده و توسط حرکات لرزشی کانولا بصورت آزاد در می آید و سپس این چربی  به آرامی و بدون درد و خونریزی توسط  دستگاه از بدن خارج می شود.  Lipomatic مشکل ایمنی را که در روش سنتی لیپوساکشن وجود داشت را رفع کرده است و سیستم امنیتی فعال آن محافظت از بافتهای حساس  بدن (اعصاب، رگهای خونی، ماهیچه ها) را برعهده دارد . در این روش هدف معمولا کم کردن وزن نیست بلکه تغییر سایز، حجم و فرم است . این عمل بسیار راحت و بدون عارضه است و نتیجه آن بسیار رضایت بخش است.  این روش نه تنها باعث افتادگی بیشتر پوست نمی شود بلکه به طور اعجاب انگیزی به سفت تر شدن  و لیفت پوست نیزکمک می کند.به طوریکه حتی بلافاصله بعد از انجام لیپوماتیک و با وجود تخلیه چربی  شلی پوست کاهش می یابد ، نکته مهم و جالب این است که کاهش سایز تا مدتها بعد از عمل ادامه دارد و باعث رفع سلولیت نیز میشود.  بدلیل عدم استفاده از لیزر و عدم ایجاد حرارت در بافت چربى امکان فیبروز در بافت زیر پوست بسیار کم است و به این علت انتخاب دستگاه لیپوماتیک براى شکم خانمهایی که تاکنون زایمان نداشته اند مناسب تر است .

جراجی لیفت یا بالا کشیدن سینه چیست؟

 • اگر یک جراحی لیفت سینه را در نظر بگیرید، یکی از راه های نشخیصی  این است که یک مداد در زیر سینه هایتان قرار دهید اگر مداد در زیر سینه باقی ماند ونیافتاد شما از بالا کشیدن سینه سود می برد .
  و لیفت سینه می تواند یک گزینه باشد در این عمل نوک سینه به محل بالا تر هدایت می شود.
  بسیاری از زنان همراه با لیفت سینه، از پروتز  سینه نیز استفاده می کنند.
 • شما می توانید در هر سنی بعد از اینکه سینه های شما به طور کامل رشد کرد، لیفت سینه انجام دهید. شما می توانید قبل و بعد از بارداری نیز این کار را انجام دهید. حتی می توانید بعد از لیفت سینه به نوزاد خود شیر دهید

انتظارات بعد از جراحی چیست

 • جراحی پروتز سینه معمولا به صورت بیهوشی کامل انجام می شود، بنابراین شما می توانید در طول عمل بخواهید. هنگامیکه شما به هوش می آید، در ناحیه جراحی پانسمان هایی را مشاهده می کنید، ممکن است یک سوتین مخصوص بر تن شما کرده باشند که این پانسمان ها را در محل نگه دارد. ممکن است دراناژ هایی نیز برای شما قرار داده شده باشد تا مایعات را جمع کند.
  اگر پروتزسینه همزمان با ماستکتومی شما  انجام شده باشد، شما ممکن است مجبور باشید که 2 الی 3 روز در بیمارستان بمانید. اگر پروتز بعدا قرار داده شود، شما احتمالا می توانید در همان روز به منزل بروید.
  بیشتر زنان بعد از جراحی پروتز، دچار قرمزی و کبودی می شوند. همچنین ممکن است داروهای ضد درد به مدت یک یا دو هفته برای شما تجویز شود. پزشک شما دستورالعمل هایی را به شما ارائه می دهد که می توانید از زخم ها و برش ها محافظت کنید. همچنین، ممکن است پزشکتان برای شما آنتی بیوتیک تجویز کند و این در جلوگیری از عفونت مفید است.
  ممکن است بتوانید به کار و زندگی طبیعی خود طی 3 الی 6 هفته و یا زودتر بازگردید. بیشتر زنها باید از داشتن فعالیتهای سخت برای چندین هفته خودداری کنند.
  چرا این کار باید انجام شود
  جراحی پروتز سینه برای احیاء ظاهر سینه بعد از ماستکتومی انجام می شود. همچنین زنانی که رشد سینه های آنها کم است نیز میتوانند از این جراحی استفاده کنند.
  بازسازی سینه به زنان کمک می کند تا بتواند ظاهر بهتری داشته باشند.

دلایل انتخاب ماموپلاستی ؟

 • بسیاری از زنان به این دلیل که احساس می کنند سینه هایشان بسیار کوچک است ماموپلاستی را انتخاب می کنند ولی دلایل دیگری نیز وجود دارند که عبارتند از: از دست دادن حالت سینه ها پس از دوران بارداری و شیردهی، تغییرات هورمونی پس از یائسگی، ناهنجاری های بدنی، عدم تطابق سینه ها و نیاز به اصلاح و بزرگ کردن پستان پس از سرطان.

به طور کلی ماموپلاستی در زمینه های زیر کاربرد دارد:

 • زیبایی: زنانی که به طور ژنتیکی و طبیعی مستعد قفسه سینه صاف و سینه های کوچک می باشند جهت رسیدن به زیبایی و تعادل در اندامشان اقدام به ماموپلاستی می کنند.
  اصلاحی یا درمانی: مواردی وجود دارد که به طور طبیعی سینه ها با هم مطابقت نمی کنند و یا شکل های متفاوت و ناهمواری دارند. در این موارد از ماموپلاستی به عنوان روشی اصلاحی بهره گرفته خواهد شد. همچنین عمل ترمیمی پستان جهت اعمال درمانی پس از سرطان الزامی می باشد.
  تغییرات هورمونی: به طور کلی پس از دوران شیردهی و یا یائسگی سینه ها افتاده، کشیده و بد حالت می شوند. یا چنانچه شخصی در مدت زمان کوتاهی مقدار زیادی از وزنش را از دست بدهد ممکن است دچار مشکلات فوق گردد. در این موارد جهت بازگرداندن ثبات و استحکام به قفسه سینه ماموپلاستی بسیار موثر خواهد بود.
  اثر زمان: زمان یک عامل غیر قابل کنترل در زندگی همه است و آثار آن پس از رسیدن به سن خاصی قابل مشاهده خواهد بود. در این بین زنان با از دست دادن زیبایی طبیعی شان بیشتر آسیب می بینند. ماموپلاستی با تقویت پستان باعث لغو اثرات زمان شده و زیبایی و طراوت را به سینه ها باز می گرداند.

تاثیرات ماموپلاستی از نظر روانشناسی؟

 • با توجه به مطالعاتی که در سال های 2007 و 2008 در کشورهای اروپایی و آمریکا صورت گرفته است و نتایجی که از این تحقیقات حاصل شده به این نتیجه می رسیم که ماموپلاستی و برجسته سازی سینه در زنان با افزایش اعتماد به نفس آنها باعث رضایت بیشتر آنان از زندگی می شود. همچنین با توجه به اینکه پروتز سینه درحفظ زیبایی و طراوت سینه ها بسیار موثر می باشد از نظر تمایلات جنسی نیز بسیار مفید هستند.

محبوب ترین برش ها برای گذاشتن پروتز سینه؟

 • چه ایمپلنت آب نمکی و چه ایمپلنت سیلیکونی در بسیاری از مواقع از طریق برشی کوچک که در زیر پستان ایجاد می گردد در سینه قرار داده می شوند. اما برای کارگزاری پروتز سینه مکان های دیگری نیز وجود دارند که عبارتند از: برش از زیر بغل، برش از ناحیه هاله و نوک سینه، برش از ناحیه ناف شکم و برش از زیر پستان.
دکتر جراح زیبایی رشت

دکتر خوب جراح زیبایی رشث

عوارض پس از جراحی پروتز سینه چیست؟

 • پس از جراحی مشاهده تورم و کبودی در اطراف ایمپلنت سینه و زیر بغل طبیعی است. همچنین ممکن است دچار اسپاسم عضلانی گردید که می تواند ناراحت کننده باشد ولی معمولا طولانی مدت نیست.
 • ما مقدار کمی زخم در جای برش مشاهده خواهید کرد که جهت به حداقل رساندن جای زخم ها می توانید از داروهای موضعی بهره بگیرید. همچنین تا بهبودی زخم ها شما باید از بلند کردن اجسام سنگین، حرکت های شدید و کشش در محل جراحی به شدت اجتناب نمایید. در طول روند بهبودی جلوگیری از تابش مشتقیم نور خورشید بر روی سینه ها و محل برش اجتناب ناپذیر می باشد.
 • دقت و مداومت در استفاده از داروهای تجویز شده از سوی جراحتان در کنترل درد، تورم و مشکلات ناروا بسیار سودمند خواهد بود. لذا استفاده از لباس مناسب حمایتی ( که توسط جراح فراهم می شود ) در تسریع بهبودی و زیبایی سینه ها بسیار کارآمد می باشد. همچنین انتخاب حالت مناسب در موقع خوابیدن نیز در کاهش میزان تورم مفید است.
بزرگ کردن سینه گیلان

عمل بزرگ کردن سینه

پرکننده های پوستی چه هستند ؟

 • هیالورونیک اسید از اجزای طبیعی ساختمان پوست می باشد که موجب لطافت و قوام پوست می گردد. با افزایش سن میزان تولید هیالورونیک اسید در پوست کاهش یافته که در نتیجه آن پوست نازک و شل گشته و در نهایت چین و چروک در آن ایجاد می گردد. بیشتر فیلرها متشکل از هیالورونیک اسید هستند و به همین علت براحتی در پوست تزریق شده و تحمل می شوند که به تدریج جذب می گردند.
  به چند دلیل پر کننده های پوستی یا فیلرها ( ژل های تزریقی ) شاید بزرگترین پیشرفت در صنایع بهداشتی و پزشکی زیبایی می باشند. از جمله این دلایل مقرون به صرفه بودن این مواد و در دسترس بودن آنها برای استفاده عموم می باشد. همچنین پر کننده های پوستی برای افرادی که به دنبال درمان های ضد پیری هستند این امکان را فراهم می کنند که در کوتاهترین زمان ممکن و با حداقل اقدامات تهاجمی چین های صورت خود را پر کرده و به طور موقت آنها را حذف نمایند، همچنین برای برجسته سازی لب ها و گونه ها ی افرادی که خواهان داشتن چنین اندام هایی می باشند کاربردهای بسیار شگفت انگیزی خواهند داشت. برخی از پر کننده های پوستی علاوه بر از بین بردن چین و چروک در متناسب سازی اطراف لب، دور دهان، دور چشم و حتی احیای پوست کارایی دارند.
تزریق ژل گونه

جراحی زیبایی رشت

چرا تزریق ژل های پر کننده توصیه می شود ؟

 • اگر شما می خواهید احساس جوانی را به صورت خود بازگردانید یا با لب های حجیم و گوشتالو چهره تان را جذاب تر ببینید، اگر می خواهید با حذف چین و چروک صورت شادابی را به چهره تان بازگردانید، پر کننده های پوستی ( تزریق ژل لب، و سایر ژل ها ) چنانچه توسط دستان جراحی مجرب و کار آزموده تزریق گردند می توانند راه حل مناسبی باشند. پر کننده های پوستی را ” فیس لیفت مایع ” نامیده اند زیرا بسیاری از مزایای فیس لیفت را دارا می باشند.
تزریق چربی رشت

تزریق ژل گیلان

توصیه های ایمنی قبل از تزریق پر کننده ها

 • چنانچه شما زیر 18 سال می باشید برای تزریق ژل نیاز به اجازه والدینتان خواهید داشت.
  اگر دچار حساسیت های پوستی هستید حتما آن را به اطلاع پزشکتان برسانید.
  برای بانوانی که در دوران بارداری قرار دارند تزریق فیلرهای پوستی توصیه نمی شود.
  در صورتی که پوست شما دچار عفونت، زخم و یا حساسیت شده است حتما قبل از تزریق به مشاوره پزشکی نیاز خواهید داشت.
  حتما به پزشکی با تجربه مراجعه بفرمایید.

جراحی زیبایی بینی چیست؟

 • جراحی زیبایی بینی یک عمل جراحی بی خطر است و در عصر و زمان حال نیز بسیار پرطرفدار می باشد، که به شما اجازه می دهد پس از عمل نیز ظرف چند روز به راحتی سر کار خود بازگردید. عوارض جانبی جراحی زیبایی بینی مانند کبودی و تورم معمولا پس از هفته اول برطرف شده و نتایج حاصل از آن در هفته دوم بسیار قابل توجه خواهد بود.

حین عمل جراحی بینی؟

 • روشی مناسب جهت بیهوشی شما با مشورت جراح و متخصص بیهوشی انتخاب می شود. معمولا بیهوشی بین 1 ساعت تا 3 ساعت به طول می انجامد.

قبل از عمل جراحی بینی ؟

 • جراح ممکن است استفاده از سیگار، قلیان، برخی از غذاها و مکمل ها را برای شما منع کند.

بهترین نتیجه جراحی زیبایی بینی در چه پوستی به دست می آید؟

پوست یکی از عوامل اصلی در نتیجه گیری عالی از جراحی زیبایی بینی است. پوست ضخیم مانند یک لاستیک عمل می کند و به خوبی به سر جای خود بر نمی گردد. پوست نازک نیز مانند یک پرده شفاف عمل کرده و نواقص زیر آن دیده می شود. بنابر این پوستی که ضخامت متوسط دارد بهترین نتیجه را در برخواهد داشت. توجه داشته باشید نتیجه نهائی عمل به پوست بیمار ونحوه کار جراح وابسته است.

چرا عمل زیبایی بینی انجام میشود؟

عمل زیبایی بینی یکی از رایج ترین عمل های جراحی پلاستیک می باشد، که می تواند به دلایل زیر انجام گردد:

 • کاهش یا افزایش اندازه بینی
 • تغییرشکل نوک بینی یا برآمدگی بینی (nasal bridge)
 • تنگ کردن سوراخ های بینی
 • تغییر زاویه بین بینی و لب بالایی
 • اصلاح جراحت یا نقص مادرزادی
 • اصلاح جراحت یا نقص مادرزادی
 • کمک به برطرف کردن برخی مشکلات تنفسی

زمانی که جراحی بینی به دلایل زیبایی انجام شود، به طور(انتخابی) صورت می گیرد. در اینگونه موارد، هدف تغییر شکل بینی به شکل مطلوب بیمار می باشد. بسیاری از جراحان مایل نیستند که تا پیش از اتمام رشد استخوان های بینی جراحی زیبائی بینی را انجام دهند.(حدود سن 14 یا 15 برای دختران،‌کمی بیشتر برای پسران)

پس از عمل جراحی زیبایی بینی چه می شود؟

معمولاً شما در همان روز جراحی می توانید به خانه برگردید. بلافاصله پس از جراحی، بینی و صورت شما ورم کرده و دردناک خواهد بود. سردرد نیز رایج است. پس از 5-3 روز پانسمان بینی باز می شود و شما بیشتر احساس راحتی می کنید. 80% ورم بینی و کبودی ها ی اطراف آن طی همان هفته اول از بین می روند و پس از آن جهت از بین رفتن کامل تورم شما بایستی 6 ماه تا 1 سال منتظر بمانید تا دوره درمانتان کامل شود.